CASTAWAY CATFISH 60

PVA 60 mm pančucha 7 m

Castaway PVA použitý v týchto systémoch je to najlepšie PVA  na trhu a rýchlo sa rozpúšťa po celý rok aj v  chladnejšom období a dokáže zabezpečiť skvelú prezentáciu... Zobraziť viac

Naša cena s DPH:
9,90 €
Výrobca:
Castaway
Katalógové číslo:
CASTAWAY CATFISH 60

Popis tovaru

Castaway Catfish PVA pančucha má rovnaké pletenie ako naše ostatné pančuchy  ktoré vyrábame, ale jej priemer je 60mm a preto  umožňuje použitie väčších návnad. Na každej trubici je 7m pančuchy.

PVA produkty od anglickej firmy Castaway. Táto firma ich vyrába priamo vo Veľkej Británii a od svojich začiatkov v roku 2004 sa prepracovala na číslo 1 v Anglicku. Hrúbka materiálu a spôsob tkania PVA pančúch Castaway je výsledkom dlhoročných skúseností, aby bezpečne dopravili vaše vnadenie na lovné miesto a čo najrýchlejšie sa potom rozpustili.Castaway Catfish PVA rúrky sú rovnaké pletenina ako naše druhé pletivo, ktoré vyrábame, ale to je v 60mm oka tak, že umožňuje väčšie návnady gule. Každá rúra má 7m PVA sieťoviny už načítaný a je pripravená ísť.

.PVA je top revolučná metóda v čo najpresnejšom zakrmovaní. Existuje mnoho spôsobov, ako ho používať, a môžete experimentovať s tým, čo funguje pre váš rybolov. Veľa Anglických a európskych kaprárov  používajú práve výrobky Castaway. Castaway PVA je najlepšie, kvalitné PVA ktoré môžete nájsť. Zlá PVA sa nerozpúšťa rýchlo a zanechá škaredý  zlepenec  presne tam, kde Váš háčik je, a žiadne ryby nemajú radi chuť polyvinyl alkoholu, verte tomu! Zvyšky z nekvalitným PVA sa netopia, alebo len čiastočne sa roztopia.

 

Diskusia

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.


Naposledy ste navštívili:

Nezmeškajte žiadnu akciu a zľavu!

Chcete vedieť o zľavách a akciách skôr ako ostatní? Prihláste sa k newsleteru.