TRABUCCO XP 3000

Profesionálne vysokoúčinné krmivo na lov kaprovitých či bielých rýb. 

Zobraziť viac
Naša cena s DPH:
11,99 €
Výrobca:
Trabucco
Katalógové číslo:
XP 3000
 • TRABUCCO XP 3000 - kapor - farba žltá

  Dočasne nedostupné
  11,99 €
 • TRABUCCO XP 3000 - kapor - farba červená

  Skladom
  11,99 €
 • TRABUCCO XP 3000 - syr - farba červená

  Dočasne nedostupné
  11,99 €
 • TRABUCCO XP 3000 - syr - farba žltá

  Skladom
  11,99 €

Popis tovaru

Prinášame náhradu za krmivo MASTER GARA, ktoré je rovnako kvalitné a aj veľmi úspešné, TRABUCCO XP 3000.

Krmivo Madster Gara je žiaľ dlhodobo nedostupné a nahradili sme ho novým rovnako účinným a veľmi podobným. Dodáva sa v 3 kilogramovom balení a zatiaľ je v štyroch modifikáciách. Kaprové žlté a červené a syrové žlté a červené. Ich aróma je silná a účinná. Lepí trocha menej akomMaster Gara, ale o to sa ľahšie uhádne správna konzistencia. Krmivo sa dá podobne miešať so základovými zložkami ako aj Master Gara a preto je ekonomicky výhodné. 

Aký pomer miešania zvoliť?

Pomer základovej zmesi a koncentrovaného krmiva závisí od viacerých faktorov. Všeobecne platí pravidlo, že čím je voda menšia a viac navštevovaná, tým treba použiť koncentrovanejšie krmivo, nie však väčší pomer ako 1:2. ( 1 diel XP 3000, 2 diely základového krmiva). Naopak na veľkej vode kde je prirodzene koncentácia nižšia môže miešať pomer až k 1:4 a samozrejme použiť ho väčšie množstvo. 

Ako krmivo správne namiešať? 

Správne namiešané krmivo poznáte tak, že ak ho natlačíte do kŕmidla a ak kŕmidlo po 15-20-tich minútach vytiahnete, na kŕmidle sa budú nachádzať len malé zvyšky krmiva. Ak budete mať kŕmidlo plné krmiva aj po vytiahnutí z vody, urobili ste príliš vyokú koncentráciu a takto namiešané krmivo neplní svoj účel, keďže láka ryby iba svojou vôňou, ryby sa nezdržia pri kŕmidle aby zbierali malé omrvinky pri háčiku a kŕmidle. Krmivo namiešajte postupným pridávaním vody do zmesi a vyskúšajte ako lepí. Pokiaľ Vám odpadáva pri nahodení z kŕmidla je príliš málo lepivé a naopak, ak ho vytiahnete s kŕmidlom celé je moc lepivé. Skúšajte miešať postupným pridávaním vody až do správnej konzistencie. 

Akú arómu a farbu použiť na konkrétnu rybačku v konkrétnom období? 

Platí základné pravidlo: Červené a čierne krmivá sa používajú v chladnejšej vode, ostatné žlté, farby obilia a pod. počas teplejších dní. 

Diskusia

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.


Naposledy ste navštívili:

Nezmeškajte žiadnu akciu a zľavu!

Chcete vedieť o zľavách a akciách skôr ako ostatní? Prihláste sa k newsleteru.