PROLOGIC INTERCEPTOR MIMICRY

PROLOGIC INTERCEPTOR MIMICRY
TipNovinka

Mimoriadne nízka prieťažnosť a neuveriteľná hladkosť povrchu – kombinácia aká tu ešte nebola! Dodáva sa v balení po 500m, priemer 0,286 mm, 0,309 mm a 0,331 mm.

Zobraziť viac
Naša cena s DPH:
od 26,00 €
Výrobca:
Prologic
Katalógové číslo:
PRO - 49986
 • PROLOGIC INTERCEPTOR MIMICRY - 0,286 mm - 6 kg

  Skladom
  26,00 €
 • PROLOGIC INTERCEPTOR MIMICRY - 0,309 mm - 7 kg

  Skladom
  27,50 €
 • PROLOGIC INTERCEPTOR MIMICRY - 0,331 mm - 7,8 kg

  Skladom
  29,50 €

Popis tovaru

Vlasec Interceptor Mimicry 3D tieto výnimočné vlastnosti predurčujú hlavne v podmienkach, keď potrebujete nahadzovať ďalej ako ostaní rybári loviaci vo vašej blízkosti. Vlasce Pprologic Mimicry sú vyrobené revolučnou Mimicry 3D Camo technológiou. Sú vláčne, vyznačujú sa vysokou pevnosťou a maximálnou odolnosťou voči oderu. Interceptor Mimicry má zlato hnedú farebnú kombináciu, ktorú výrobca označuje Jungle. Dodáva sa v balení po 500m, v štýlových “plechovkách”.
Výrobca je členom svetovej asociácie EFFTA, ktorá zaručuje, že všetky údaje tohto produktu boli testované a zodpovedajú skutočnosti. Možno sa vám hodnoty nosnosti v porovnaní s niektorými vlascami iných výrobcpov budú zdať malé, ale Mimicry skutočne predstavjú svetovú špičku aj v parametre nosnosti!

Parametre:

priemer v mm nosnosť v kg
0,286 - 6,00
0,309 - 7,00
0,331 - 7,80

Známy európsky kaprár Bastian Reetz zhodnotil tento vlasec takto:
Nemám príliš rád lov na dlhé vzdialenosti, ale niekedy sa mu nedá vyhnúť. Hlavne ak lovíte kapry na vodách s veľkým rybárskym tlakom. Interceptor Mimicry je v tomto prípade skutočne účinná “zbraň”. Je neuveriteľne hladký, takže mi skutočne pomohol predĺžiť moje hody. Uvítal som aj jeho potápavosť a kamuflážnu farbu, ktorá zbytočne neplaší ryby a malú prieťažnosť, vďaka ktorej som videl každý pohyb nástrahy. Veľká odolnosť voči oderu je ďalšia výhoda. Pomáha bezpečne priviesť kapry z veľkých vzdialeností až do podberáku.
Bastian Reetz

Prologic je svetová značka, ktorá sa špecializuje výhradne na produkty pre kaprárov. Jej cieľom je vyrábať skvelé produkty za prijateľné ceny, s dôrazom na životné prostredie a starostlivosť o ryby. O to sa stará celý team skúsených kaprárov, ktorí navrhujú a neúnavne testujú všetky výrobky priamo v teréne.

Diskusia

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.


Naposledy ste navštívili:

Nezmeškajte žiadnu akciu a zľavu!

Chcete vedieť o zľavách a akciách skôr ako ostatní? Prihláste sa k newsleteru.