Okysličovač AA Batterie, USB, 230V + Vedro 7L

Set v ktorom nájdete okysličovač vody na AA batérie, napájanie 230V alebo USB spolu s vedrom (7L) na prechovávanie živých rybiek. S úchytom na okysličovač.

Zobraziť viac
Naša cena s DPH:
22,40 €
Výrobca:
Sports
Katalógové číslo:
1 A0757

Popis tovaru

Okysličovač AA Batterie, USB, 230V + Vedro 7L

Špeciálny set ktorý udrží Vaše nástrahové ryby pri živote. Jednoducho všade tam kde je to potrebné, pri transporte, na lovnom mieste alebo u Vás doma. Set obsahuje: - Okysličovač (motorček) - USB kábel 100cm - Trubička 60cm - Okysličovací kamienok - Svorky na batériu - Konektor do autozapaľovača - Konektor do siete (230V) - Vedro na živú nástrahu 7L Dôvody ku kúpe setu okysličovač AA Batterie, USB, 230V + Vedro 7L - Zabraňuje uhynutiu rybiek - Lov dravcov - USB kábel - Napájanie 230V, z autozapaľovača alebo batérie - Uzatvárateľné vedro - Výhodná cena

Okysličovač AA Batterie, USB, auto adapter/230V, svorky

Okysličovač výborne okysličuje vodu počas prechovávania alebo transportu rybiek, čím zabraňuje ich uhynutiu. Dobrá pomôcka pri love dravcov ako napríklad šťuka, zubáč, boleň alebo sumec. Na zadnej strane okysličovača sa nachádza úchyt pre pripevnenie napríklad na vedro. Spínač funguje v dvoch polohách. V prvej polohe sa spúšťa iba ak sú v okysličovači 3xAA batérie a v druhej ak je pripojený cez USB. Balenie obsahuje: okysličovač, svorky s káblom 50cm, USB kábel 100cm, trubičku 60cm, konektor do autozapaľovača, konektor do siete(230V) a okysličovací kamienok. Takýto set dokonale pokrýva všetky druhy napájania. Batérie AA nie sú súčasťou balenia.

Vedro na živú nástrahu 7L - uzatvárateľné

Diskusia

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.


Nezmeškajte žiadnu akciu a zľavu!

Chcete vedieť o zľavách a akciách skôr ako ostatní? Prihláste sa k newsleteru.