Za rybami aj na kraj sveta.

31. 5. 2017

Na dobrodružnú expedíciu za hľadaním obrích kaprov sa vybral Ali Hamidi s dvoma kamarátmi napriek kontinentmi. Svoje rybárske umenie vyskúšali v krajine vychádzajúceho slnka. Pokúsili sa nájsť legendárneho japonského kapra a keďže Japonci nemajú o kaprov veľký záujem, o neobyčajné úlovky mali postarané. Túto nádhernú krajinu si vychutnali z brehov jazera pod najvyšším vrchom krajiny - sopkou Fudži a za dobrý úlovok sa modlili v budhistickom chráme. Iný kraj, iný mrav.

Ali sa stal milovníkom kaprov už vo veku 10 rokov a zdá sa , že je to láska na celý život. Spýtali sme sa Aliho, prečo práve kapry? „Rád chytám veľké ryby a kapry patria k najsilnejším plávajúcim rybám. Sú pekné a majú charakter“. Aký bol tvoj najväčší úlovok? „Môjho najväčšieho kapra som chytil na jazere Gigantica vo Francúzsku, kde sa mimochodom chystáme natáčať tretiu sériu nášho seriálu, vážil 33 kilogramov.“ A tvoja najlepšia rybačka? „Tú sme zažili počas natáčania na jazere Balaton. Bola to tá najvzrušujúcejšia, najšťastnejšia a najromantickejšia rybačka v mojom živote.“

Rybárska dovolenka?

Títo traja rybárski fanatici si za svoje dovolenkové destinácie nevyberajú pekné pláže, ani historické pamiatky, ale jazerá plné tučných kaprov. Maďarsko, Japonsko, Taliansko, Rakúsko - to sú krajiny, v ktorých sa to kaprami iba tak hemží. Okrem hlbokých vôd objavujú aj tajomstvá miestnych kuchýň a spoznávajú nové kultúry. Kam sa pozreli a aké fantastické úlovky sa im podarilo chytiť si môžete pozrieť v novom rybárskom seriáli „Obrovské kapry“ každý pondelok od 5.6. o 21:45 na kanále VIASAT EXPLORE.

Za team Esoxfish

Daniel Jankech 

 

 

 


Diskusia


Pridať reakciu

Vaše meno:*
 
Váš e-mail:*
   
Text komentára:*
 
Ochrana proti spamu vložte 3 znaky z obrázka:
image  
* povinné položky

Novinka ešte nebola komentovaná, buďte prvý.


Nezmeškajte žiadnu akciu a zľavu!

Chcete vedieť o zľavách a akciách skôr ako ostatní? Prihláste sa k newsleteru.