Rybárske preteky KORMORÁN a Súťaž vo varení HALÁSZLÉ

6. 11. 2018

Rybárske preteky KORMORÁN a Súťaž vo varení HALÁSZLÉ

Pozývame Vás do Šamorína do areálu Hotela Kormorán**** na Rybárske preteky KORMORÁN, ktoré sa budú konať 24. novembra 2018 na súkromnom rybníku Štrkovisko Lagúna. Štartovné 20 EUR, pre víťazov ,,Súťaže o ulovenie najťažšej ryby“ je pripravená:

1. cena Víkendový pobyt pre 2 osoby v Hoteli Lipa*** Stará Turá + vecné ceny, 2. cena 10 x celodenné povolenie na rybolov + vecné ceny

3. cena Voucher do reštaurácie Hotela Kormorán**** + vecné ceny

Okrem rybárskych pretekov si môžete zasúťažiť so svojim teamom aj v rámci prípravy najlepšieho HALÁSZLÉ. Tešíme sa na Váš tajný recept!

Počas celého dňa je pre návštevníkov pripravený program pre deti aj dospelých, súťaže ako hod udicou do diaľky, hod udicou na presnosť, lov rýb do čereňa a samozrejme, výborné rybacie špeciality od kuchárov z Hotela Kormorán****.

Príďte podporiť pretekárov alebo strávte s rodinou a s priateľmi peknú sobotu. Vstup pre návštevníkov ZDARMA.

Bližší harmonogram nájdete tu:

Harmonogram - Rybárske preteky 
06:00 – 06:30 otvorenie pretekov, losovanie miest
06:30 – 07:30 presun na losovane miesta, príprava na preteky
07:30 – 15:00 lov
15:30 vyhodnotenie, vyhlásenie víťazov

Harmonogram – Hod udicou do diaľky (3 pokusy, započítava sa najdlhší hod)
09:00 – 11:00 Registrácia 
Kategórie
Deti do 15r Chlapci / Dievčatá
Dospelý od 15-100 r. Muži / Ženy

Samotná súťaž hod udicou je od 12:00 do 15:00 – všetky kategórie

Harmonogram – Hod udicou na presnosť – súťaž pre DETI
Počas celého dňa

 

Štrkovisko Lagúna

Súkromný rybník Štrkovisko Lagúna sa nachádza len 19 kilometrov od Bratislavy v meste Šamorín, časť Čilistov. Ťažbou štrku v roku 1975 vzniklo toto nádherné miesto v atraktívnom areáli Hotela Kormorán****, ktorý sa pýši malebným rozsiahlym parkom plným zelene, kvetov a príjemného posedenia s výhľadom na rybník. Neďaleko rybníka sa nachádza Prístav a Botel Kormorán s ubytovacími a stravovacími službami vrátane kotvenia malých plavidiel a kajutových plavidiel. V letnej sezóne sú organizované pravidelné plavby loďou pre verejnosť, počas ktorých môžete obdivovať krásy Dunaja priamo z vonkajšej paluby. Lákadlom okolia rybníka sú aj vybudované cyklotrasy, športoviská, ubytovacie a reštauračné možnosti Hotela Kormorán, vhodného aj na usporiadanie osláv, rodinných udalostí, teambuildingov, kongresov podľa Vašich požiadaviek.

Od roku 2016 je štrkovisko súkromným rybárskym revírom. Jeho rozloha je 4,69 ha, maximálna hĺbka vody je 3 m, v plytkých častiach okolo 1,50 m. Sezóna rybolovu začína od roztopenia ľadu po zime až do úplného zamrznutia rybníka, je bohato zarybnený kapitálnymi rybami.

Návštevníci Štrkoviska Lagúna si môžu ulovené ryby odkúpiť  alebo len zdokonaliť svoje rybárske umenie príjemným posedením pri vode.

Navštívte toto nádherné miesto v prostredí Žitného ostrova s priateľmi, rodinou, kolegami  a spojte šport, relax a zdravú výživu v podobe vlastnoručne ulovenej ryby.

Viac informácií o pretekoch aj Štrkovisku Lagúna na +421 903 727 168 alebo na strkoviskolaguna@hotelkormoran.sk.

 


Diskusia


Pridať reakciu

Vaše meno:*
 
Váš e-mail:*
   
Text komentára:*
 
Ochrana proti spamu vložte 3 znaky z obrázka:
image  
* povinné položky

Novinka ešte nebola komentovaná, buďte prvý.


Nezmeškajte žiadnu akciu a zľavu!

Chcete vedieť o zľavách a akciách skôr ako ostatní? Prihláste sa k newsleteru.