Krmivo PROFESSIONAL

Populárne a účinné krmivo na vnadenie kŕmidlom v balení po 1 kg. 

Zobraziť viac
Naša cena s DPH:
od 2,35 €
Výrobca:
PROFESSIONAL
Katalógové číslo:
PROFESSIONAL
 • PROFESSIONAL - BIG FISH

  Skladom
  3,20 €
 • PROFESSIONAL - BIG FISH - 5 Kg

  Skladom
  13,99 €
 • PROFESSIONAL - MED

  Skladom
  2,79 €
 • PROFESSIONAL - VANILKA

  Nedostupné
  2,79 €
 • PROFESSIONAL - JAHODA

  Skladom
  2,79 €
 • PROFESSIONAL - CESNAK

  Skladom
  3,20 €
 • PROFESSIONAL - AMUR

  Nedostupné
  2,35 €
 • PROFESSIONAL - SYR

  Nedostupné
  2,79 €

Popis tovaru

Maďarské krmivo Professional poznajú úspešní rybári po celom Slovensku. Je určené predovšetkým rybárom, ktorí lovia  klasickým spôsobom na lov s kŕmidlom. Krmivo je vyrábané v niekoľkých druhoch na rôzne podmienky a obdobie. Dodáva sa v balení po 1 kg, s výnimkou  BIG -FIS, ktoré dodávame aj v 5 kilogramovom balení. 

Charakteristika a použitie:

BIG -FISH - Hrubo mleté krmivo  s banánovou vôňou. Obsahuje vysoký podial bielkovin a veľké lisované kusy kukurice na spôsob menších zemiakových lupienkov. Zmes je tvorená zo stredne hrubo mletých obilnín ( kukurica, pšenica). Má horšiu lepivosť, rýchlo sa rozpadáva a vyplavujúce sa lupienky veľmi účinne lákajú ryby. Dá sa miešať s jemnejším základovým krmivom pokiaľ chcete zvýšiť jeho lepivosť, obzvlášť v tečúcich vodách. Je vhodné predovšetkým  na lov počas teplých letných dní. 

BIG -FISH - ČervenýJe rovnakej konzistencie, arómy a zloženia, avšak v červenej farbe je vhodnejší na lov v chladných dňoch, na jar a na jeseň. 

MED, VANILKA, JAHODA - Klasické arómy. Krmivo je jemnejšie mleté, vhodné do kŕmidla, či priame vnadenie rukou. Aróma je silná a vo vode robí veľký oblak a láka ryby aj z väčšej diaľky. Med a vanilka je prírodnej farby, jahodové je červené.

CESNAK - Podobne ako med, vanilka a jahoda je krmivo jemne mleté s prenikavou dlhotrvajúcou arómou. Je vhodné rovnako počas leta, ale aj na veľmi chladné dni neskoro na jeseň, v zime či naskorú jar. Vie prilákať kaprov, ale aj biele ryby a pod. Vhodné aj do tečúcich vôd. 

AMUR - Krmivo ktoré pomáha prilákať amurov. Je jemne mleté s arómou vegetácie a drobnými čiastočkami bylín ktoré postupným uvoľňovaním prilákajú amurov aj z väčšej diaľky. 

SYR - Jemne mleté krmivo predovšetkým na lov mrien, podustiev, jalcov, nosáľov a pod. 

Diskusia

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.


Naposledy ste navštívili:

Nezmeškajte žiadnu akciu a zľavu!

Chcete vedieť o zľavách a akciách skôr ako ostatní? Prihláste sa k newsleteru.